Kontrast:

Stowarzyszenie Meloman

Witaj w Stowarzyszeniu Meloman – miejscu, gdzie pasja do muzyki łączy ludzi o różnych gustach i preferencjach dźwiękowych. To nie tylko klub, to społeczność melomanów, którzy dzielą się swoimi fascynacjami, odkrywają nowe brzmienia i czerpią radość ze wspólnego eksplorowania muzycznego wszechświata.

Stowarzyszenie Meloman to więcej niż tylko przestrzeń internetowa czy fizyczne miejsce. To wspólnota ludzi, którzy kochają muzykę każdego gatunku: klasyczną, elektroniczną, popularną a może jazz? Nasze stowarzyszenie to otwarte miejsce dla każdego melomana.

Organizujemy regularne spotkania, na których słuchamy ulubionych utworów, odkrywamy nowe, dyskutujemy nie tylko we własnym gronie, ale także z zaproszonymi artystami. Nasza działalność obejmuje także udział w koncertach, prezentacjach muzycznych i warsztatach. 

Dołączenie do Stowarzyszenia Meloman jest proste i bezpłatne – wystarczy do nas napisać lub przyjść na spotkanie. Dodatkowo członkom Stowarzyszenia przysługuje rabat na koncerty organizowane przez Filharmonię w wysokości 50%.

Zapraszamy do Stowarzyszenia Meloman – gdzie muzyka staje się wspólną pasją!